Aktuality

Odborníci na miniinvazivní ušní chirurgii se opět sjedou do Fakultní nemocnice Olomouc. Čeká je unikátní dvoudenní kurz
1. 9. 2022

Jen párkrát v roce mají ušní chirurgové zaměření na miniinvazivní ušní operace možnost zúčastnit se mezinárodního kurzu věnovaného speciálně tomuto bouřlivě se rozvíjejícímu oboru. Jedna z mála takových akcí na světě se koná v Olomouci, kde ji pořádá Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku Fakultní nemocnice Olomouc a Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Letošní ročník se za účasti špiček oboru uskuteční ve dnech 5. a 6. září.

Přečíst
Dětská ORL ambulance se ve Fakultní nemocnici Olomouc přesune do nových prostor. Neodkládejte řešení potíží u dětí, radí odborníci
12. 8. 2021

Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku Fakultní nemocnice Olomouc sice musela v důsledku pandemie COVID-19 dočasně přemístit svou dětskou poradnu z ambulantního traktu Dětské kliniky, její odborníci však upozorňují, že ambulance nadále funguje, a důrazně doporučují rodičům: nezanedbávejte zdravotní potíže svých dětí.

Přečíst